Posts on Twitter:

Dwóch mężczyzn wpadło w czasie narkotykowej transakcji – zatrzymali ich stołeczni policjanci. Są podejrzani o obrót znacznymi ilościami amfetaminy i marihuany, grozi im 12 lat więzienia Więcej:
(3x20ml): Stand Fast / 115 zł. Rare Breed, Forgiven i Kentucky Spirit / 75 zł. Smoky, 8yo i Rum Cask / 20 zł. Grant's 12yo, 18yo i 25yo / 85 zł. Grant's / 20 zł.
Urząd Hejtu Warszawy. To dzisiaj razem z nakleiliśmy na urzedzie - siedzibie Biura Marketingu Miasta
✌️ 💪 Kandydaci do .u w okręgu nr 19, Liczba mandatów 20. Zasięg: część woj. mazowieckiego obejmująca obszar miasta na prawach powiatu: Warszawa Lista numer 3 - KW SLD
✌️ 💪 Kandydaci do .u w okręgu nr 19, Liczba mandatów 20. Zasięg: część woj. mazowieckiego obejmująca obszar miasta na prawach powiatu: Warszawa Lista numer 1 - KW PSL
Jesień do kilka zmian w naszym sklepie dla mamy idziecka. Wprowadziliśmy program bonusowy. Rób zakupy, zbieraj punkty i odbieraj premie!, Wynos, Zamów Jedzenie Online z Dowozem do Domu :) India King :-) ☎ +48221217864, +48575786444 ul. Franciszka Marii Lanciego 16, Warszawa


Jedna z ulubionych przystawek? Pyszne, orientalne kiełbaski. Niektórzy uważają, że smakują lekko korzennie. Skusicie się? Zapraszamy! +48 22 670 11 66 Al. Solidarności 61, 03-402 Warszawa (Praga)Mimozami (i takimi nieziemskimi kolorami ❤️🧡💛) jesień się zaczyna... Stało się❗ Lato za nami. 👋☀️ Jak uczcicie pierwszy dzień jesieni w ❓🍁🍂 fot. Warsaw By DroneRetweet Retweeted Like Liked
Posts on Tumblr:

image

New 💎💎💎

What do you think about it?

o zuchwałości

Nie wydaje mi się, żebym odstawała w jakiś sposób od innych. Nie jestem mniej utalentowana, mniej inteligentna, czy mniej pracowita od otaczających mnie osób. A jednak coraz częściej docierają do mnie wiadomości od bliższych lub dalszych znajomych, również za pośrednictwem mediów społecznościowych, o ich kolejnych sukcesach i pozytywnych zmianach, jakie w ich życiu zachodzą. I zdarza się nierzadko, że osoby te nigdy nie wydawały mi się szczególnie utalentowane, szczególnie refleksyjne, wręcz czasem czułam w stosunku do nich pewnego rodzaju (głęboko skrywaną) wyższość (której się wstydziłam), a jednak zdają się osiągać więcej niż ja. Co stoi za ich sukcesem i za moją stagnacją? Prawdopodobnie Ci moi mniej utalentowani znajomi osiągają sukcesy, ponieważ zamieniają swoje „marzenia” w konkretne plany, które strategicznie realizują – w przeciwieństwie do mnie. Być może nie są takimi perfekcjonistami jak ja; mniej się zastanawiają, mniej analizują, więcej działają.

Ludzie są okropnie samolubni. Dziwnie jest obserwować moją siostrę na przykład, czytającą ofertę wynajmu mieszkania tak, jak gdyby była pewna tego, że w przyszłości będzie ją na nie stać. Tak zuchwale dbającą o swój własny interes, bezczelnie badającą świat takim, jakim on jest naprawdę, po to, by móc spełnić swoje kolejne życzenie, łapczywie chwytając je tak, jakby zrywa się dojrzały już owoc jabłoni. Życzenie, które, tak się składa, jest także moim marzeniem. Ona spełnia po kolei każde z nich. A ja? Co ze mną? 

Ja się zastanawiam. Analizuję. Mam poczucie winy, że nie realizuję swoich „marzeń”. Marnuję swój czas. Nie bawią mnie spotkania z przyjaciółmi. Nie potrafię się bawić. Przez to poczucie winy właśnie. Że nie spełniam po pierwsze oczekiwań jakie ma wobec mnie społeczeństwo, rodzina, przyjaciele oraz tego, że nie poświęcam czasu na swój własny rozwój na poczet przyszłego szczęścia.

Może zwyczajnie jestem mniej zuchwała. Może po prostu nie wiem jeszcze dokładnie, czego chcę od życia. Ale czy dowiem się tego kiedykolwiek?

Wciąż tylko obserwuję ludzi sięgających bez skrępowania po to, czego pragną.