Posts on Twitter:

Millet olarak, çocuklarımızı dünyadaki en kıymetli varlık olarak görüyor, onları el üstünde tutuyoruz. 23 Nisan Kutlu Olsun. . . . .


Retweet Retweeted Like LikedSMMM Cenk Bartın da LAYSOS'u tercih edenlerden. Global ve yerel dil versiyonlarıyla yayına aldığımız sitesini inceleyebilirsiniz.Türkiyenin en kapsamlı grafik tasarım portalı çok yakında yayında. Ön kayır formu ve kısa bilgilendirme için ziyaret edebilirdiniz.
Çok aradınız ama bulamadınız. Bulunduğunuz yerde aradığınız tasarımı yapacak bir ajans yok olsada az alternatif var. Hiç üzülmeyin çok kısa bir süre sonra Türkiyenin dört bir yanından grafik tasarımcılara bir tıkla ulaşacaksınız.
Aradığınız logo tasarımını hala bulamadınız mı?Hic merak etmeyin Çok yakında kolaylıkla bulacaksınız.Posts on Tumblr:

instagram

#bugsbunny #instagram #zeytinburnu #tasarımcı #grafiker #graphicdesigner #photography #graphicdesign #muratuzun1988 #moda #fashion #stilist #india #tasarim #transferbaskı #muratuzun #book #desinatörlerburaya #phone #desinatör #merter #güngören #tekstilbaskı #turkey #ajans #tekstil #istanbul #mağaza #dijitaltekstil #dijitalbaskı (Istanbul Province)
https://www.instagram.com/p/BwfbYn4HjBl/?utm_source=ig_tumblr_share&igshid=1dichrf0jfs15

Made with Instagram
instagram

Uzun zamandır yoğunluktan dolayi paylaşım yapamadım. İşlerim tam bitmesi de dün den kalan sofrayı atmak istedim. Benim icin özel bi sofra oldu 1. Nedeni tabiki misafirlerim özeldi 2. Sebep ise sofrada kullandığım tabaklar kaseler ve mumluk tamamen kendi el emegim 🤗 . Sizlerden ayriyken bunlarla uğraşıyordum işte 😂😁 nasıl ama degmemismi 😇😇😍
.
.
.
.
#sofra #sunum #seramik #tabak #kahve #çikolata #caysaati #tasarim #alkislarsana #alkislarbana # (Yesilyurt, Malatya, Turkey)
https://www.instagram.com/p/BwZ8NDLBQpc/?utm_source=ig_tumblr_share&igshid=pvrplaxgtg8n

Made with Instagram
instagram

Yenilendiler 💖 💖 💖 mağazamız ataköy 9 ATRİUM AVM no51 de gümüş takı tasarım ürünleri ile hizmet vermektedir #takitowncenter #gününfotosu #freestyle #tasarim #Blogger #tangoaskına #pilates #cabincrewlife #yoga #yogini #yogi #hoca #thy #liman #bloggerlife #instabloger #instagood #instagram #instagramhub #🤩 (9 10 Kisim Atrium Avm)
https://www.instagram.com/p/BwZcJP9ll1u/?utm_source=ig_tumblr_share&igshid=1pm8zwnmtms71

Made with Instagram
2

Burası Çin'de Minax Architects tasarımı Xinsu Group AR-GE merkezi. Tasarımda nadir ağaçlar toplanmış ve bunlar tasarımın başlangıç noktası olmuş.. Çatıda veya döşemede yırtıklar açıp onları ağaçlara ayırmak, tasarımda ağaçlara farklı bir rol üstlendirmek ..harika ♡♡