Posts on Twitter:


Replying to

Dün Libya'da ateşkesi durdurdu. Bugün yaptırımları erdoğan'a karşı uygulanır 💯
"Ey iman edenler.” Namaza çağrılınca Allah'ın zikrine koşun.Allah size güçlük çıkartmak istemiyor.Lakin şükredesiniz diye sizi temizlemek,sizin eksikliklerinizi gidermek ve üzerinize olan nimetini tamamlamak istiyor.
“Bu hayatta tek bir bedende azap çekersin;ama ölüp de günahlarının cezasını çekerken sonsuz sayıda bedende azap çekersin.” -Jorge Luis Borges,Alçaklığın Evrensel Tarihi (s.67)Şimdi de Silho'yu romantik serseri aşk tanrıçası Eros gibi göstermeye çalışıyorlar Peki aşkları sevdaları hayatları yarım kalan, daha yar koynuna girmeden sevdiğine kavuşamadan kara toprağa giren gençlerin ah'ı ne olacak Canımızı yaktınız canınız yansın...Retweet Retweeted Like LikedBu yıl 7’ncisini gerçekleştirdiği Çocuk Kitap Günleri, 22 – 26 Ocak tarihleri arasında, Kadıköy Belediyesi Kozyatağı Kültür Merkezi’nde!
Farkında mısınız bilmem ama ne Affan Dede'ye sayacak parası ne de satın almak istediği çocukluğu olan bir nesil yetişiyor. Çalışmak zorunda olduğundan,eğlenilecek sömestır tatili olmayan, hayalleri çalınmış çocuklara selam olsun!
“Bütün benzerliklerin, bazı kaçınılmaz benzemezlikleri daha da vurgulamaktan öteye gidemeyeceğini biliyordu.” -Jorge Luis Borges, Alçaklığın Evrensel Tarihiİlla birisine ya da bir şeylere ilgi göstermek istiyorsanız bu çiçekler olsun. Çünkü verilen ilginin karşılığını en güzel onlar veriyor.. ☺

Posts on Tumblr: