Posts on Twitter:

Posts on Tumblr:

Exposition d'illustrations… En bonne compagnie ! Dont la marque de lingerie et maillots de bain ©La Bobette
du 25 mai au 03 juin à la GALERIE AU MÉDICIS, Paris 6ème

> GREEN PARIS MARKET 2018

“All that glitters is not gold”
_
_
_
_
_
_
#paris #parisian #architecture #weloveparis #picoftheday #parismaville #igersparis #instaparis #photography #landscape #parismonamour #thisisparis #paris19 (à Rue de Lorraine)

Made with Instagram

Jacques Saint Pres Paris Dream Kadın Parfümü Ürün İncelemesi

Merhaba arkadaşlar, nasılsınız? Umuyorum iyisinizdir ve her şey yolunda gidiyordur. 😊 Bu kez bir parfüm hakkında sizlere deneyimlerimi aktaracağım. Bu arada burada yazdığım ürünlerin tümünü bitirip ondan sonra yorumluyorum. Paris Dream adlı parfümüm de bitince sizlerle görüşlerimi paylaşmak istedim.

Gün içerisinde çok fazla parfüm sıkan biri değilim. Daha çok doğal kokulardan hoşlanıyorum. Çiçeksi ya da meyveli kokular en sevdiğim koku çeşitlerinden. Bu nedenle biraz romantik bir anımda Watsons’ta Paris Dream adlı parfümü satın aldım. Fiyatı 29,90 TL idi. Bana göre fiyatı gayet uygundu. Fiyat-performans olarak da kalıcılığını çok fazla olmasa da başarılı buldum.

Kızılcık, kan portakalı, ahududu, mor güller, kiraz çiçeği, siklamen, sandal ağacı, greyfurt ve şeftali aroması Paris Dream’in kokusunu oluşturan meyve ve çiçekler. Kokusu tam da bana göreydi. Taze, hafif ve doğal… Fakat evden çıkıp işe giderken bir kez sıkmak yeterli gelmedi. Evden çıkarken çantanıza atmanız gereken bir parfüm. Sıktığınızda çok güzel bir çiçek ve meyve kokusu etrafa yayılıyor ve üzerinizde de bir on beş dakika kadar kalıyor ama sonralara doğru parfümün etkisi yavaş yavaş azalıyor. Günlük yaşantıda kullanılabilecek bir parfüm ama arkadaşlarınızla, ailenizle ya da sevgilinizle buluşmaya gidecekseniz veyahut özel bir davete katılacaksanız bana göre Paris Dream doğru bir seçim değil.

Her insan, güzel kokmak ya da kokusunun bir ortama girdiğinde fark edilmesini ister. Yolda yürürken ya da iş yerine gittiğinizde tanımadığınız birinin ya da arkadaşlarınızın parfümünüzü beğenmesi ve adını sorması ne kadar güzel hissettirir, öyle değil mi? Koku, bu kadar önemlidir. İz bırakır. İnsanlar kokuları zor unutur. Bazen bir koku size çokça anı hatırlatır. Durum böyle olunca parfümünüzün kalıcı olmasına özen gösterirsiniz.

Benim yıllardır değişmeyen kokum; Viva Cappio. Bana 90’ları hatırlattığı için ve nostaljik bir koku olduğu için kendisinden vazgeçemiyorum. Fakat arada böyle kalıcılığı çok uzun sürmeyen parfümler satın alıp değişiklik yaptığım da oluyor. Eğer kendinize ait kalıcılığı yüksek bir kokunuz olmasını istiyorsanız bu parfümü size tavsiye edemem fakat günlük kullanabileceğiniz, uygun fiyatlı bir parfüm arıyorsanız Paris Dream’e bir şans verebilirsiniz. 🍀

Ebru Bektaşoğlu

#paris #streetartists #mrrenard #wallporn #urbanart #muralart #graffitiart #urbanwalls #graffitiigers #streetartcommunity #instagraff #streetartparis #parisstreetart #graffitiparis #instacollage #streetarteverywhere #instastreetart #sprayart #instaartist #streetartofficiel #instaart #streetart #igersparisstreetart #street_art_and_graffiti #streetartphotography #wallzoom #instawall #artoftheday #pasteup #globalstreetart (à Paris, France)

Made with Instagram
francescaunrivalledarea.tumblr.com
Hook up with best friends ex?

i miss paris

francescaunrivalledarea.tumblr.com
Click to View Choles 18+ Profile HERE
3

NEW ALBUM | Studio time - Paris, 22 mai 2018

Silence… Ça joue ! 💿🎧😇

Vous reconnaîtrez sans doute Johan Dalgaard, membre de la Team Acoustic

© Photos: Laurent Vernerey

2

NEW ALBUM | Studio time - Paris, 21 et 22 mai 2018

Théo Rowley et Frederic Koella en studio, face à l’objectif de Marc Obin… 🤫

marc_obin: Nouvelle Star ⭐️
Essais Lumière • Tournage Studio • Nolwenn Leroy • Studios Ferber • Jour 1

“ @screaminoutfits

(follow x outfit inspo )

I was wanting to do a comic of LadyBug and Chat sharing a Lock on the Pont des Arts bridge, or what tourists call Bridge of Love, but doing research, it’s actually banned now, and the locks have been removed. (It was basically an all tourist thing, not many Parisians participated)

What I thought (me and My naive American self) was just a cute romantic gesture was actually harming the cultural relativity and historic landmarks across Paris, as it wasn’t just contained to that one bridge.

The weight of the locks on the bridge was breaking the banisters. With a count of 700,000 locks and the overall weight to that of about 20 elephants. That’s insane.

So if you planned on doing that in the future, or wanted to see it, it’s not there anymore, and don’t add onto it.

Be sure the respect Paris and their desire to protect it’s landmarks, even from something that seemed harmless.

The more you know, friends.

Rhubarb

Paris, France

Don’t make me leave

Fauché par un RER. Tout le monde le « connaissait », l'avait déjà vu. Il vendait des trucs, c'est ça. Tous les jours. Qu'est-ce qu'il vendait déjà ? C'était celui qui installait des parfums sur un carton détrempé, non ? Non ! Ce devait être celui qui grillait des épis de maïs sur un caddie, à l'heure de la sortie des écoles. À moins, que ce ne soit l'autre, là, oui, vous savez : celui qui vendait de petites tours Eiffel sur un carré de tissu blanc. Tsss pourquoi a-t-il risqué sa vie en sautant sur les rails juste pour échapper à la police ?
—  A la sauvette

The law, Paris, 2018

3

Tools.

L’Interlude. Hair Salon.

Paris, FR

2018

dedesmoothnews.tumblr.com
Find Sex or Meet Someone Hot Now

City of Paris B&W by KenanMutlu