Posts on Twitter:

Give Your Audience Something They Can't Find Anywhere Else -
Thank you to for getting us to think about getting with our processes. Great way to end off a successful year of monthly luncheons & segway to voting in our new Board.
Want to learn how to optimize images for your website, or blog? Here are 7 tips that will help you improve your SEO simply by improving the way you your images ~~> reTweet pleaseDoing summative reflections of the 2018-19 school year with Dr. Stulc at Goldwater High School this Wednesday morning!


To keep continuous in a environment, you need to be able to detect the main drivers of failures causing downtime. Try out our to quickly spot in your -floor and operations continuity:
Reduce the risk of loss of drug substance and start saving money by increasing your Want to learn more? -->+ leads to . When you work, train, or struggle, you endure stress. Recovering well helps you adapt & get stronger. , , & helps your recovery so you can and !Our webinar replay covers how Manikin now supports a human-centric approach to by allowing a to add a digital human to their 3D product model!Does your company have an active page? If not, you are missing out! shares via 5 ways your business should & its Linkedin page » Our experts are can help!

How do you your to sort them into proper communication schedules? Focus on their , , and levels. Make your life easier by creating silos and categorizing your communications. Learn more here:


Posts on Tumblr:

(Optimize)

Check this kid out - new track.  image alteration credits: Me.  LOL.

Made with SoundCloud
instagram

Woot woot. DNA 🧬 kits will be back in stock the week of June 17. I will share what I learned from my results when the arrive. #dnafitness #dna #personaltrainer #fitfam #optimize
https://www.instagram.com/p/Byc5UMODfMb/?igshid=1vbr8djsa4to6

Made with Instagram
instagram

So excited that I got news from the lab that they received my test kit! The fitness geek in me is trying so hard to be patient waiting for my results! #wellnessdna #dnafitness #dnanutrition #fitfam #aspiretoinspire #fitnessatlantic #wbfftransformation #fitover55 #wbff #optimize #connectthedots
https://www.instagram.com/p/ByK3pZvDn-h/?igshid=fmfkua5504zw

Made with Instagram
instagram

🤟🏽 Carpe diem is a Latin aphorism, usually translated “seize the day”, taken from book 1 of the Roman poet Horace’s work Odes (23 BC).
.
.
.
#carpediem #seizetheday #optimize #timemanagement no #distractions only #intentional #entertainment and #intentionalwandering #purpose #meaning #progress #👊🏽 #👊 (at Dallas, Texas)
https://www.instagram.com/p/Bv2hDAtH_jc/?utm_source=ig_tumblr_share&igshid=yd9e1jsqy1i2

Made with Instagram
Hayatınızı Optimize Edin.

2019 yılının ilk çeyreği bitti. Eğer çoğu insan gibiyseniz, odak noktanız bu yılın en iyi yılınız olmasını sağlamaktır. Bununla birlikte, bu yıl gerçekten başarı elde etmek istiyorsanız, yalnızca rastgele alımlardan daha fazlasını yapmanız gerekir. Bu yılınızı optimize etmek, her şeyde etkili ve verimli olmanızı sağlamak için düşünme ve çalışma şeklinizi değiştirmeniz gerekir. Bunu yapmalısınız. Bunu gerçeğe dönüştürmeye nasıl başlayacağınız konusunda bazı konuları masaya yatıralım.

Hiçbir şey sağlığınız kadar önemli değildir. Olasılıklar aslında sizin düşündüğünüzden çok daha önemlidir. Sağlık zenginliktir. Mümkün olduğunca sağlıklı kaldığınızdan emin olmak istiyorsanız, egzersiz yapmak için her sabah 30 ile 60 dakika erken kalkmaya başlayın. Rutininizin bu kısmını yapmak için erken kalkmayı tercih ettiğiniz ne tür bir egzersiz olursa olsun, yalnızca sonunda size fayda sağlayacaktır. Bu konuyu bilen birilerinden bilgi almanız, işin doğruluğu ve yararı bakımında önemli noktalardır.

Ne kadar süre çalışıp, ne kadar para kazandığınız önemli değil. Önemli olan zamanınızın ve paranızın bir kısmını inandığınız bir hayır kurumuna vermeye ne dersiniz? Yaptığım en iyi şeylerden biri, başkalarına yardım etme hissini yaşamak oldu. Siz de bunu bir deneyin, sadece zamanınızı ayırmak için uğraşsanız bile, yaşamanızda fark yaratacak bir hareket yapmış olacaksınız. Geri dönüşlerine siz de şaşıracaksınız. 

Kendiniz için daha iyi bir yıl geçirmenize yardımcı olabilecek harika bir egzersiz de, hedeflerinizi kısa, orta ve uzun vadeli olarak yazmanızdır. Bu hedeflerin spesifik ve ölçülebilir olduğundan emin olun. Ardından, her sabah kalktığınızda veya her akşam yatağa girdiğinizde o listelerinize bir bakın. Çoğu insan bu kadar uzağa bakmaz. Fark yaratmak için bazen uzaklara dalmak gerekir! Ancak, bunu yaparak, her gün bu hedeflere daha yakın olmanıza yardımcı olacak şekilde çalışmayı öğreneceksiniz. Şimdi ne kadar çok şey yapabilirseniz, gelecekte bu uzun vadeli hedeflere ulaşmak o kadar gerçekçi olacaktır. 

Ekonomi bilmeyen uzun vade de başarılı olamaz. Finans ve borsa üzerine çalışmaya başlamak için günde yarım saat ayırın. Hayatta ne yaparsanız yapın ve hangi yolu takip ederseniz edin, bir tür finansal bilgiye sahipseniz çoğu kişiden öndesiniz demektir. Finans hakkında bilgi edinmek için ekstradan para harcamanıza gerek yok. İnternette bulabileceğiniz sınırsız ücretsiz kaynağın yanında, mali müşavirinizden öğrenebileceğiniz bilgileri de atlamayın. Bu yaptıklarınızı finansal geleceğinize kendi kişisel katkınız olarak düşünün. 

Her gün rastgele bir nezaket eylemi yapmak için çaba gösterin. Bu bir hayır işi olmadığı için bir arkadaşınıza ya da tanıdığınız birisi dışında, tamamen yabancı kişilerle iletişime geçtiğiniz anları söylüyorum. Rastgele bir yabancı için yapılan ufak bir jestin bile, zamanla alışkanlık haline geleceğini bilin. Bu bile enerjinizin yükselmesine yol açar. Bu konuda kendinizi cesaretlendirin. Rastgele şevkatli davranışlarınızın ne kadar çabuk yakalandığı ve ne kadarının etrafınızdakinler üzerinde olumlu etki yapacaklarına şaşıracaksınız. 

Boş zamanlarınızı nasıl ve kiminle değerlendiyorsunuz? Bu yıl bir değişiklik yapın ve boş zamanlarınızın büyük bir kısmını işinize veya kişisel gelişiminize ayırın. Yıl sonunda ortaya çıkan tabloya not verin. Kendinize vereceğiniz bu notların hayat standartınızla doğrudan ilgisi olacağını söylemek isterim. Şimdi o kafamızı telefonlardan kaldırıp, biraz eğlenmeye başlayabiliriz. Kişisel gelişimine eğlence olarak bakmıyorsan, bir süre sonra sıkılman büyük olasılık. O yüzden bakış açını değiştir ve harekete geç.

youtube

Ashampoo WinOptimizer 2018