Posts on Twitter:

Bütçenize tam destek kampanyamızda kaçırılmayacak fırsat Gimat Gross’da!
Marmarada Evleri’nde 120 Ay Kampanyasında son hafta! Değerlendirmek isterseniz bir kahveye bekleriz.. 444 7 184
Çocukları sağlıklı ve bilgili yetiştirilmeyen uluslar, temeli çürük binalar gibi çabuk yıkılırlar. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun. 444 6 135
22-30 Nisan tarihleri arasında Europcar’dan Ramazan boyunca araç kiralamak için rezervasyon yapın, %30 indirimden faydalanın! Detaylar için web sitemizi ziyaret edin!23 Nisan 2019 Salı günü (yarın) faaliyete girecek olan şubemizin açılışına 🎉🎁 tüm değerli halkımızı bekliyoruz. 🏃🏃 Açılışa özel ekmek arası 100 gr et döner 5 ₺ 😋


22 Nisan dergimiz çıktı, hem de ne çok güzel fiyatlarla çıktı! 😊 22 Nisan – 5 Mayıs tarihleri arasında sen de tespo toptan’a gel, büyük fırsatları kaçırma!23 Nisan'a özel, heyecan ve macera dolu hikayeleriyle seçili çocuk kitaplarında %60 indirim fırsatı Kika mağazalarında sizi bekliyor. 🎉
KAMPANYA KARİYER YAYINLARI 3 KİTAP SET 1- KUKLACI, KÜRESEL KONSEYİN EFENDİLERİ 2- BİLDERBERG, DÜNYAYI YÖNETEN ÜST AKIL 3- MİT MOSSAD CIA GLADIO Bu seti aşağıdaki linkten inceleyip temin edebilirsiniz.
Kumaşta kararsız mısınız? Mobilyalarınıza uyup uymayacağını kestiremiyor musunuz? Numune isteyin gönderelim! kalite ve güvenin adresi!
Posts on Tumblr:

instagram

🤩Güzelleştirmek bizim işimiz
💻Alışveriş & Kayıt adresiniz
🖲eniyisifarmasi.net
📲5497949434
📲5325739141
#katalog #farmasikozmetik #farmasiofficial #love #avon #huncalife #kendinisev #ciltbakımı #sac #kampanya #makyajblogu #uludağüniversitesi #bitkisel #eniyisifarmasiofficial #brosur #moda #kozmetik #ruj #makeup #farmasi #makyaj #yerli #indirim #crueltyfree #peta #beauty #cosmetics #makeup #hayvanhakları #makeupblogger #notestedanimals @emretunafarmasi @sinantunafarmasi @fatihduman_farmasi @ozlem.karadasfarmasi @farmasierenyener @coskunsuenver @mehmetarsufarmasi (Farmasi BURSA)
https://www.instagram.com/p/BwhnL6HFuRO/?utm_source=ig_tumblr_share&igshid=1oia1j6j8qb6f

Made with Instagram
Amazon Türkiye siparişleri aynı gün teslim edecek


Online alışveriş devi Amazon artık verilen siparişleri aynı günün akşamında müşterilere teslim edeceğini duyurdu. Üstelik ülkemizde hayata geçirilen hızlı teslimat seçeneği için herhangi bir sepet tutar sınırı da bulunmuyor.

Keep reading

instagram

Nasıl ürün? Basit ama işe yarar bir telefon standı👆#telefon #akıllıtelefon #telefonaksesuar #netflix #youtube #indirim #kampanya (at Istanbul Province)
https://www.instagram.com/p/Bwbr-nehhjv/?utm_source=ig_tumblr_share&igshid=b870v2hr7x0l

Made with Instagram
instagram

❤️❤️❤️Sup Airpods❤️❤️❤️
Kampanya 24.00’de sona eriyor. KAÇIRMAYIN👆👆👆👆
👉tutyakala.com👈
#kampanya #indirim #airpods #kargobedava #kulaklık #telefonaksesuar #istanbul #izmir (at Istanbul, Turkey)
https://www.instagram.com/p/Bv9mCXKhAP-/?utm_source=ig_tumblr_share&igshid=c3gzxvkom2yy

Made with Instagram