Posts on Twitter:

SHOPPHP ENTEGRASYONUMUZ


Hepsiburada CEO’su Murat Emirdağ Uludağ Ekonomi Zirvesinde! Emirdağ, “Refah için Dijitalleşme” panelinde dijitalleşmenin büyüme, zenginleşme ve insani kalkınmaya etkisini değerlendirecek.Retweet Retweeted Like Liked

Hepsiburada YK Başkanı Hanzade Doğan Boyner Uludağ Ekonomi Zirvesinde! Dijital dönüşümle, iş modellerinin ve liderliğin kuralları değişiyor. Doğan Boyner, dijitalleşmeyle gelen yeni nesil liderliği Hüsnü Özyeğin ve Serpil Timuray ile değerlendirecek.Siz benim yorumlarımı 2 hafta onay sürecinde bekletip sonra sessiz sedasız siliyorsunuz ama unuttum sanma Sitenizden aldığım rezil hizmeti herkes duymalı. Herkes neye para verdiğini bilmeli.


Şimdi işinizi E-ticaret’e taşımanın tam zamanı✨ İnternetten satış her geçen gün artıyor! Çağın gerisinde kalmayın. . Detaylı Bilgi İçin; 🌐 📞 0(850) 255 1537 📧 bilgi@tonyukukajans.com .E-ticaret alanındaki tecrübemizi çözüm ortaklarımızla paylaşıyoruz. Amacımız e-ticaret sitesi yapmak değil, sizin satışlarınızdaki artışı sağlamak. Barış Ayakkabı firması için yapmış olduğumuz E-ticaret sitesi: .Posts on Tumblr:

Watch on artwebtasarim.tumblr.com

Sizlere daha iyi hizmet vermek için sektörün duayenleri ile birlikteyiz. #bizitakipedin #artwebtasarim #hepsiburada #eticaretzirvesi (Hilton Izmir)

Made with Instagram