Posts on Twitter:

İstanbul Gelişim Üniversitesi’nde Genç TABA AmCham İş Dünyası Paneli etkinliğimiz.
“Bağımsızlığın kıymetini bilen çocuklarımız geleceğimizin en büyük teminatıdır.” 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun!☺️


SMMM Cenk Bartın da LAYSOS'u tercih edenlerden. Global ve yerel dil versiyonlarıyla yayına aldığımız sitesini inceleyebilirsiniz.
Türkiye'nin en kapsamlı ve yaygın girişimcilik ailesi TİM-TEB Girişim Evi'nden girişimciler, yenilikçi projeleriyle Türkiye İnovasyon Haftası'nda! Online Davetiye:📌Ulusal Yönetim Bilişim Zirvesi Kurucusu, Retina Dijital Kurucusu Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanı Raşit Doğan 4 Mayıs'ta Liderlik ve Bilişim Zirvesi'nde bizlerle...GençBizz İstanbul Yarı Finali'ne katılan ekipler sunumlarını yapıp, jüri tarafından değerlendirildiler. Kazanan ekipler İzmir Büyük Finaline gitmeye hak kazandılar. Kazanan ekipleri tebrik ederiz, İzmir'de görüşmek üzere!
17 Nisan’da Şehir Üniversitesinde samimi bir ortamda girişimcilik konuştuk. Benden istenen “yeniden başlamak” vurgusunu, Nevzat Aydın’ın hikayesiyle yaptım.
5. Sınıflarımız ile beraber WeDo Lego setleri kullanarak "Yıkıcı Doğa Olayları" konumuzda Deprem Simülasyonu hazırladık. Ardından, bir mühendis gibi çalışarak, "Depreme dayanıklı evler nasıl yapılır?" sorusuna cevap aradık.
ARGEDA-TTO Direktörlüğü tarafından düzenlenecek olan SMMM Mesut Şenel'in eğitmenliğini yapacağı "BİGG, Şirketleşme ve İhracat Destekleri" eğitimimize bekleriz. İletişim için; can.tiryaki@atilim.edu.tr
Posts on Tumblr: