Posts on Twitter:

QNET girişimciliğindeki kadınlar, kendi mekanlarını ve koşullarını belirleyerek bütçelerine katkı sağlayabiliyor.
Yıldırım Belediyesi'nin Ocak Ayı KOSGEB Uygulamalı Girişimcilik eğitimimizde 3. günümüz. Güleryüzle çalışan arkadaşlarımız ve ilgili kursiyerlerimiz ile dolu dolu bi gün daha yaşadik . – at Barış Manço Kültür Merkezi
Markanızı dünya ile buluşturan, yurt dışı pazarlarını size en doğru şekilde tanıtmayı hedefleyen FranchiseTime dergisinin ilk sayısına ulaşmak için şimdi bizimle iletişime geçin! . . .


Suriyeli Girişimciler için Kapasite Geliştirme Eğitimleri “Liderlik ve Takım İnşası” modülü ile sona erdi. Girişimciler, eğitim sonunda katılım belgelerini aldılar. İstanbul sonrası Mersin, Hatay, Konya, Kayseri ve Bursa’da eğitimlere devam edeceğiz.
Odamızca kurulan jüri tarafından seçilen girişimcilerimiz bugün yatırımcı sunumlarını ve ikili görüşmelerini yaptılar. Toplantıya YK Başkan Yard. Emre Kızılgüneşler ve Genel Sekreterimiz Prof. Dr. Mustafa Tanyeri ev sahipliği yaptı.
Çankırı Karatekin Üniversitesi Öğrencilerinden Medya ve Girişimcilik Topluluğu Üyelerini Zemin İstanbul'da ağırladık. ‘Deneyim, Kuluçka, Eğitim-Etkinlik Merkezi ve Animasyon Stüdyosu’ndan oluşan ve merkezimizle ilgili tecrübelerimizi paylaştık.Posts on Tumblr: