Posts on Twitter:

ONLINE MATEMATİK KAMPIMIZ 1 Haziran'da başlıyor bu büyük fırsatı kaçırma. Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz 📩📩.DGS de kaç net kaç puan getirir videosuna gösterdiğiniz ilgiye teşekkürler. Bu videonun altına bir çok soru geldi. Hadi bu gün buradan soru cevap yapalım 🌸Posts on Tumblr:

instagram

Taner Hoca ile Hızlı Okuma ve sınav teknikleri eğitimi

İlginiz için tüm velilerimize ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.

Kurs tarihleri için 03124338200 kurumsal eğitimler için 03124321514

#tanerhoca #taneraktaş #bilişselakademi #ankara #ankara #kitap #okumak #yks #yks2019 #ykstayfa2019 #dgs #dgskursu #dgstayfa #ales #lgs #teog #kpss #adlihakimlik #kaymakamlıksınavı #idarihakimlik #sınav #özelders #özelokul
https://www.instagram.com/p/ByuqjC_nGcm/?igshid=y6w4q71vvhke

Made with Instagram
instagram

Hızlı okuma eğimlerimizde amaç sizleri iyi bir okur yapmak. Farklı metinleri farklı hızlarda ve amacımıza göre anlıyoruz.

Öğrendiklerimizi sınavlarda uygulayarak uzun paragraf sorularını daha kısa sürede çözüyoruz.

#tanerhoca #taneraktaş #bilişselakademi #hızlıokumateknikleri #anlayarakhızlıokuma #etkinhızlıokuma #lgs #yks2019 #yks #dgs2019tayfa #dgstayfa #dgs #ales #kolej #özelokul #ankara #kitap #okur (Ankara, Turkey)
https://www.instagram.com/p/BynXAyKnMwl/?igshid=1e8b0m7fcf7zi

Made with Instagram
instagram

Okuduğunu anla…

Sınav grupları için özellikle sınavlarda zaman geliştiremeyeler sizleri hızlı okuma kursumuzda bekliyoruz.

#bilişselakademi #taneraktaş #kızılay #tytayt2019 #dgstayfa #kpss #dgsmatematik #dgs2019tayfa #dgstürkçe #dgshukuk #ales #alestürkçe #aleskursu #dgskursu #tytayt2019 #ayttürkçe #türkçe #lks #matematik #geometri #fizik #coğrafyanotları
https://www.instagram.com/p/ByA4D1vHxcx/?igshid=d685zjdhkyno

Made with Instagram