Posts on Twitter:Retweet Retweeted Like Liked


Moment sur après le travail 😪 n’hésitez pas à me suivre sur Instagram 👉🏻 mayze57 et sur 👉🏻
It's like hand-picked all the artists I hate & sent me this incredible event list I would never attend. Despite (meticulously trying to prevent this &) me literally handpicking all my favourite artists & putting them into their app/site.🧐

Pajitas De Papel De Beber Decorativas Para Fiesta 25 piezas

Just hit that live button over on with some ! We're back on the farm and I'm so excited to be back! Come hang with me and help name some cows!
Posts on Tumblr:

image

“Rozchmurz się”. “Za bardzo się spinasz”. “Nie traktuj siebie tak poważnie”.

Kiedyś stale słyszałam to od rodziny, przyjaciół, kolegów z pracy oraz każdego, kto posłuchał mnie dłużej niż pięć minut.

O co im chodziło?

Długo nie mogłam tego zrozumieć, aż w końcu życie mnie złamało i musiałam się poddać. Minęło kilkadziesiąt lat, nim wywiesiłam białą flagę i zaakceptowałam swoją niedoskonałość.

Od urodzenia żywiłam przeświadczenie, że muszę być idealna pod każdym względem, ponieważ w głębi duszy każdej dziedzinie czułam się jak kompletne zero. Przez całe życie mózg wysyła mi fałszywe sygnały ostrzegawcze. Powtarza do znudzenia, że jeśli nie jestem doskonała, to poniosłam klęskę. Mój mózg cierpi na ślepotę barw. Operuje tylko skrajnościami: czerń albo biel, tak albo nie, dobrze albo źle, wszystko albo nic. Szare komórki wypełniające moją czaszkę nie pojmują, że w życiu jest wiele odcieni szarości, a świat to nie zajęcia, która można zaliczyć albo oblać.

[…]

W y l u z u j się, usłyszałam. Tylko że tym razem nikt nie musiał mi tego mówić. Głos dobiegał z mojego wnętrza.

Regina Brett “Bóg nigdy nie mruga”